Filtravimas

Turistiniai kelionių dviračiai

Turistiniai kelionių dviračiai

Turistiniai dviračiai sukurti mėgstantiems ilgas keliones, ekskursijas. Tai – universalus, ypatingai patogus dviratis, kuriuo patogu važinėti tiek lygiomis, tiesiomis miesto gatvėmis, tiek vingiuotais, žvyruotais miško takais. Turistinis dviratis savo ypatybėmis šiek tiek primena hibridinį. Jam taip pat būdingi 28 colių skersmens ratai, amortizuojanti šakė, leidžianti maloniau riedėti nelygiu reljefu, vertikali sėdėsena. Vis dėlto šie dviračiai turi ir specifinių privalumų.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pagrindinės turistinio dviračio ypatybės

Turistinis dviratis (angl. touring arba trekking bicycles) sveria šiek tiek daugiau nei hibridinio tipo – maždaug 17–20 kg. Tačiau nepaisant svorio, pati dviračio konstrukcija yra tiksliai orientuota į komfortą ir tvirtumą.

  • Šios keliavimo priemonės ratai sudaryti iš 36–40 stipinų, aliuminio rėmas – patvarus, tinkamas gabenti didelį papildomą (bagažinį) svorį (iki 30 kilogramų). Tai – vienas iš šio tipo dviračio pagrindinių privalumų.
  • Turistiniai dviračiai skirti ekskursijoms ir ilgesnėms kelionėms, tad dažnai siūloma visa turizmui reikalinga komplektacija. Tai – bagažinė gale arba priekyje, atšvaitai, žibintai, grandinės apsauga, atraminė kojelė, purvasaugiai, dėklas gertuvei ar dviračio pompai.
  • Turistinis dviratis taip pat pasižymi galimybe keisti vairo aukštį, komfortišku, paminkštintu balneliu, tad kiekvienas gali susireguliuoti transporto priemonę pagal individualius poreikius. Vairalazdė yra šiek tiek lenkta. Padangos – platesnės, su vidutiniu protektoriumi, tad važiuoti patogu bet kokio reljefo keliu.

Turistiniai dviračiai taip pat gali būti moteriško ir vyriško modelio. Moterims skirtieji pasižymi žemesne apatine rėmo dalimi, tad važiuoti vilkint suknelę ar sijoną yra daug patogiau. Vyriški kelionių dviračiai yra labiau klasikinio tipo – šiek tiek pažemintu, vertikaliu viršutiniu rėmo vamzdžiu.

 

Kiti privalumai

  • Turistinis dviratis puikiai tinka dažnai keliaujantiems. Jei planuojate ilgą kelionę, šio tipo dviratė transporto priemonė yra vienas iš praktiškiausių pasirinkimų.
  • Tokiu dviračiu patogu vežtis papildomą bagažą, o pailginta apatinė šakė leidžia minti jo nekliudant.
  • Tai – ergonomiški dviračiai, sukurti specialiai tiems, kurie mėgsta paįvairinti maršrutą, renkasi ilgesnius atstumus.

 

Kilo abejonių dėl to, kurie turistiniai dviračiai geriausiai atitinka Jūsų poreikius? Drąsiai prašykite mūsų parduotuvėse dirbančių konsultantų pagalbos arba užpildykite užklausos formą (ją rasite svetainėje). Tegul dviračio pasirinkimas būna lengvas ir greitas. Įsigykite tokią transporto priemonę, kuri yra tinkamiausia Jums.