Apie mus

 Dviračius parduodame ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu.  „Kross“ dviračiais prekiaujame nuo 2014 metų. Jau ilgą laiką esame dviračių verslo asociacijos nariai ir siekiame ne tik visuotinio dviračių registravimo, bet ir užkirsti kelią vagystėms, vogtų, nekokybiškų dviračių pardavimams, nesąžiningai konkurencijai.    

 

Dviratis kross parduotuvė Plungėje - UAB Salasta

 

Trumpa dviračių „Kross“ istorija

 

 Pirmoji šio prekės ženklo dviračių gamykla buvo nedidelė. Ji įkurta 1990 metais, Lenkijos miestelyje Przasnysz. Per daugiau nei 30 metų gamykla išaugo, ir šiandien šis prekės ženklas žinomas ne tik Lenkijoje, Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. „Kross“ gaminiais labai susidomėjo dviračių entuziastai ir profesionalūs sportininkai. Dėl didelės paklausos dabar per metus pagaminama ir parduodama daugiau nei 250 000 „Kross“ dviračių. Tai tik įrodo, kad šis prekės ženklas yra puikiai vertinamas ir tobulinamas tikslingai.

 

Nuo pat pradžių ypatingai daug dėmesio buvo skiriama dviračių dizainui, patogumui ir funkcionalumui užtikrinti. Šių tikslų, kaip ir pirmavimo Europos rinkoje, siekia didelis būrys dizainerių ir technikų. Reikšminga ir tai, kad nuo 2017-ųjų metų „Kross“ dviračiai parduodami ir JAV.

 

Pagrindiniai tikslai

 

Dviračiai internetu pastaruoju metu tik ima populiarėti, todėl pirmiausia orientuojamės į fizines „Kross“ dviračių parduotuves ir siekiame sugriauti mitus, susijusius su elektronine prekyba. Rūpinamės, kad visi pirkėjai liktų patenkinti ir gautų reikalingos informacijos, pagalbos bet kuriame mieste. Taip pat aktyviai įgyvendiname ir kitus tikslus:

 

  • populiarinti dviračius ir dviračių sportą visoje Lietuvoje;
  • remti ir organizuoti turistines, pažintines, sportines išvykas dviračiais ir varžybas visoje Lietuvoje.

 

Dviračių užsakymo ir pristatymo galimybės

 

„Kross“ dviračių fizinė parduotuvė yra Plungėje. Čia rasite didžiausią „Kross“ ir „Le Grand“ gaminių asortimentą. Jei esate ne iš Plungės, o Jūsų mieste šiuo metu nėra „Kross“ dviračių atstovo, taupote laiką, pasinaudokite el. prekyba. Visi šie dviračiai internetu taip pat parduodami, tad norimą galite užsisakyti ir neišėję iš namų.

 

  • Dviratį paruošime išsiuntimui vos gavę apmokėjimą.
  • Į namus užsakyti dviračiai, esantys sandėlyje, pristatomi per vieną darbo dieną.
  • Dviračiai pristatomi surinkti – tereikia pritvirtinti pedalus ir ištiesinti vairą.
  • Užsakyti galite ir nevisiškai (85 %) surinktą dviratį. Tokiu atveju 2 metų garantija galios tik tada jei Jūs pateiksite dviračio surinkimo specializuotame servise dokumentą su apmokėjimo už paslaugą patvirtinimu.

 

Dviratis – transporto priemonė, sužavinti ir vaikus, ir suaugusiuosius. Atraskite tokį pirkinį, kuris atitiks visus dizaino, komforto, saugumo lūkesčius – rinkitės internetu arba užsukite į fizinę parduotuvė "TRIGRAŠIS" Telšių g. 2, Plungė

 

Daugiau informacijos, naujienų ir patarimų taip pat galite rasti mūsų „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/”Kross“.lt/. Turite klausimų? Dvejojate, kurie dviračiai internetu atitiks šeimos narių poreikius?  Susisiekite su mumis!

 

 

Pagrindinis dviračių salonas, kur rasite didžiausią Lietuvoje dviračių KROSS ir LE GRAND pasirinkimą. Pas mus prekyboje visus metus rasite nuo 400 iki 700 dviračių pasirinkimą. Dviračių centras įsikūręs Telšių g. 2, Plungėje. Geras dviratis Jums pasiekiamas visada. Dviratis plius gera nuotaika - sveikata. Dviračiai visoms amžiaus grupėms, visokiam sportinia pasirengimui, tiek laisvalaikiui, tiek kelionėms, tiek susisiekimui. Dviratis Tau, Dviratis Tavo vaikams ir net tavo tėveliams. Visi galvojame, kad mano dviratis turi būti geriausias, gražiausias ir visoks koks, bet dažnai tai pamirštame ir ieškome kur rasti dviračiai pigiau. Kartais tenka balansuoti tarp tū savokų. Tikimės, kad šioje kovoje laimės grožis, patogumas, saugumas, patikimumas ir gera nuotaika.Malonu kai draugai sako - Liuks dviratis. Judesys - Tavo sveikata, Tavo gera savijauta, gera nuotaika. Dviratis tai ne vien du ratai. Dar reikia ir aistros.

KROSS dviračius galite įsigyti:dviračiai Plungėje, dviračiai Panevėžyje, dviračiai Druskininkuose, dviračiai Mariampolėje, dviračiai Mažeikiuose, dviračiai Kupiškyje, dviračiai Ignalinoje, dviračiai Šakiuose, dviračiai Ukmergėje, dviračiai Jonavoje, dviračiai Vilniuje, dviračiai Kaišedoryse, dviračiai Kėdainiuose, dviračiai Vilkaviškyje, dviračiai Šiauliuose, dviračiai Tauragėje, dviračiai Alytuje, dviračiai Jurbarke, dviračiai švenčionyse, dviračiai Utenoje, dviračiai Kaune. galite įsigyti tik internetu: dviračiai Klaipėdoje, dviračiai Jonavoje, dviračiai Telšiuose, dviračiai Visagine, dviračiai Kretingoje, dviračiai Šilutėje, dviračiai Radviliškyje, dviračiai Palangoje, dviračiai Gargžduose, dviračiai Rokiškyje, dviračiai Biržuose, dviračiai Kuršėnuose, dviračiai Vilkaviškyje, dviračiai Raseinuose, dviračiai Anykščiuose, dviračiai Akmenė, dviračiai Joniškis, dviračiai Zarasuose, dviračiai Skuode, dviračiai Pakruojyje