Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai

Dviratiskross.lt asortimente rasite dviračių, kurie tiks kiekvieno poreikiams: nuo plento, kalnų dviračių su amortizatoriais iki populiariųjų elektrinių transporto priemonių. Sandėlyje turime apie 700 dviračių, kuriuos Jums mielai pristatysime vos per keletą dienų. Jei visgi neradote to, ko ieškote mūsų fizinėje ar elektroninėje parduotuvėje, suteikiame puikią galimybę užsisakyti norimą dviratį tiesiogiai iš gamintojo. Kiekvieno modelio užsakymą su gamintoju deriname atskirai – tam, kad Jus pasiektų norimos komplektacijos, nepriekaištingos kokybės dviratis. Dviratininko svoris negali viršyti 105 kg.,

 

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Dviratis  elektrinis Goetze ALU DC1 28     Mėgaukitės važinėjimu el..
1197.00 EUR
Dviratis Le Grand Elille 3     Susipažinkite su mūsų elektros naujovėmis..
1899.00 EUR
Elektrinis dviratis KROSS Trans Hybrid 2.0 LS     Šio kelioninio dviračio..
2480.00 EUR
Dviratis Le Grand Elille 1     Susipažinkite su mūsų elektros naujovėmis..
1390.00 EUR
  Elektrinis dviratis KROSS Trans Hybrid     Trekingi dviračiai ..
1450.00 EUR
  Elektrinis dviratis KROSS Level Boost 1.0     KROSS Level Boos..
2690.00 EUR
Elektrinis dviratis KROSS Level Boost 2.0 630Wh       KROSS Leve..
5290.00 EUR
  Elektrinis dviratis KROSS Level Boost 3.0  630Wh     KROS..
4290.00 EUR
Elektrinis dviratis KROSS Soil Boost 2.0   Variklis ..
5969.00 EUR
Dviratis  elektrinis Goetze ALU DC1 28 Black     Mėgaukitės važinėj..
1197.00 EUR
Dviratis Le Grand Elille 2 Rėmas Aliuminis ..
1575.00 EUR
Elektrinis dviratis KROSS Flex Hybrid 1.0     KROSS Flex Hybrid 1.0, nepa..
1590.00 EUR
  Elektrinis dviratis KROSS Trans Hybrid     Trekingi dviračiai ..
1619.00 EUR

Pasirinkimo įvairovė

Užsakomųjų dviračių katalogo asortimentą sudaro tokios rūšys:

  • kalnų, skirti krosui (angl. cross-country), su 27.5 ir 29 colių ratais;
  • kalnų, skirti važinėti agresyviai ir naudoti šuoliams (angl. trail). Šie dviračiai paprastai turi pilną amortizaciją;
  • turistiniai kelionių dviračiai;
  • plento ir triatlono;
  • elektriniai dviračiai.

 

Tam, kad galėtumėte išsirinkti patogiai, pasirinkite paieškos filtruose tas kategorijas, kurios Jums yra aktualiausios – kaina, rėmo ir ratų dydis, pavarų skaičius, stabdžių tipas. Tai padės nesusimaišyti ir neklaidžioti tarp daugybės atrinktų variantų, bandant lyginti skirtingus dviračius. Tokiu būdu lengviau išsirinksite tą, kuris idealiai tiks Jums. Dviračių techninė specifikacija aprašyta išsamiai, taip pat pateikiamos dydžių lentelės ir rėmo geometrijos informacija, tad teliks įvertinti poreikius.

 

Patogu ir paprasta

Jei norite sutaupyti laiko ar negalite užsukti į vieną iš fizinių salonų, vos per keletą minučių galite gauti visą reikiamą informaciją, padėsiančią užsisakyti norimą dviratį. Jeigu pageidaujate, galite išsirinktus dviračius pridėti prie norimų sąrašo – taip kas kartą nereikės ieškoti iš naujo. Be to, dviračius palyginti tarpusavyje yra labai paprasta. Pavyzdžiui, tai, kuo skiriasi kalnų elektriniai dviračiai nuo įprastų sužinosite vos kelių mygtukų paspaudimu. Lygiagrečiai pateikta informacija apie abu dviračius padės apsispręsti lengviau.

 

Kodėl verta rinktis Dviratiskross.lt?

Dviratiskross.lt komanda visuomet rūpinasi, kad tinkamą prekę išsirinktų tiek pradedantysis, kuris dviratį naudoja laisvalaikio praleidimui, tiek ir profesionalas, kuriam dviratis yra ir pragyvenimo šaltinis. Jeigu svetainėje esantis vadovas dviračio pasirinkimui nepadeda priimti galutinio sprendimo, mielai suteiksime individualią konsultaciją, kurios metu pasidalinsime sukaupta ilgamete patirtimi ir naudingais patarimais.

Užsisakius dviratį iš gamintojo bus reikalingas užstatas, o pristatymas po užsakymo pateikimo užtruks nuo 1 iki 3 savaičių. Kilus klausimų dėl pristatymo, užstato apmokėjimo ar grąžinimo sąlygų, prašome kreiptis apačioje nurodytais telefono numeriais bei el. paštu.

 

Nesvarbu, ar Jūsų pirkinių krepšelyje puikuojasi madingieji elektriniai dviračiai, ar aksesuarai – norime, kad gautumėte geriausią įmanomą aptarnavimą ir kokybę. Nedvejodami kreipkitės – pasirūpinsime viskuo, kas padės Jums mėgautis dviračių teikiama nauda kasdien, kad ir kokį kelią bepasirinktumėte.