Vaikiški dviračiai

Vaikiški dviračiai gali būti įvairūs: su pritvirtintais pagalbiniais ratukais ar be jų, plonu ar storesniu rėmu, skirti mergaitėms ir berniukams. Taip pat vaikams pritaikyti dviračiai skiriasi spalvomis. Atsižvelgiant į vaikų amžių, ūgį, šios transporto priemonės atitinkamai skirstomos ir pagal rėmo aukštį. Augant vaikui, kisti turėtų ir jo dviratis. Pristatome plačiau, kaip išsirinkti tinkamą priemonę ir kuo skiriasi šiame kataloge esantys dviračiai.

 

 

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Dviratis KROSS Mini 4.0   „KROSS Mini 4.0“ yra puikus būdas paskatinti savo vaiką sp..
269.00 EUR
  Dviratis KROSS Mini 4.0 Plink    Sukurta atsižvelgiant į jūsų vaiką ..
269.00 EUR
  Dviratis KROSS Racer 4.0 Silver     „KROSS Racer 4.0“ yra puik..
269.00 EUR
  Dviratis KROSS Hexagon Mini 1.0 B   Rėmas ..
299.00 EUR
Dviratis KROSS Lea Mini 1.0   „Kross Lea Mini 1“ yra dviratis jaunai dviratininkei..
299.00 EUR
Dviratis KROSS Dust JR 1.0     Mes visi kažkada buvome sukilėliai vaikyst..
329.00 EUR
  Dviratis KROSS Hexagon JR 1.0 A     Sekdami suaugusiųjų „KROSS..
359.00 EUR
  Dviratis KROSS Hexagon JR 1.0 RD     Sekdami suaugusiųjų „KROS..
359.00 EUR
  Dviratis KROSS Junior JR 1.0 blue     Sekdami suaugusiųjų „KRO..
329.00 EUR
Dviratis KROSS Lea JR 2.0 A     Rėmas ..
429.00 EUR
Dviratis KROSS Lea JR 2.0 B     Rėmas ..
429.00 EUR
Dviratis KROSS Level JR 2.0  GY     Mūsų dviračiai „KROSS Level“ vi..
429.00 EUR
Dviratis KROSS Dust JR 2.0   Šio dviračio neturime savo sandėlyje. Šį dviratį parveš..
599.00 EUR
  Dviratis KROSS Hexagon Mini 1.0   20 colių dviratukas tinkamiausas nuo 5 ..
299.00 EUR
  Dviratis KROSS Hexagon JR 1.0 BK     Sekdami suaugusiųjų „KROS..
359.00 EUR
  Dviratis KROSS Junior JR 1.0 bordo     Sekdami suaugusiųjų „KR..
329.00 EUR
Dviratis KROSS Lea JR 1.0     Tai laisvalaikio kalnų dviratis, kuris pui..
349.00 EUR
Dviratis KROSS Level JR 2.0      Mūsų dviračiai „KROSS Level“ visa..
429.00 EUR
Dviratis KROSS Mini 3.0    Mes pasirinkome visus šio dviračio komponentus, kad ..
359.00 EUR
  Dviratis KROSS Mini 3.0     Mes pasirinkome visus šio dviračio..
359.00 EUR
  Dviratis KROSS Racer 3.0     Ar ieškote tobulo dviračio savo v..
229.00 EUR
  Dviratis KROSS Racer 4.0     „KROSS Racer 4.0“ yra puikus būda..
269.00 EUR
Dviratis KROSS Hexagon Mini 1.0 C     Nepriklausomai nuo to, ar reikia va..
299.00 EUR
Dviratis KROSS Lea Mini 1.0   Rėmas Aliuminium..
299.00 EUR
Dviratis KROSS Lea Mini 2.0   Rėmas Aliuminium..
299.00 EUR
  Dviratis KROSS Dust JR 1.0     Mes visi kažkada buvome sukilėl..
329.00 EUR

Trumpa katalogo apžvalga

Spalvingi dviračiai dažnai patraukia mažųjų žvilgsnius. Juk tai dažnai yra pirmoji transporto priemonė, kuria jie išmoksta važiuoti. Dėl šios priežasties prekiaujame dviračiais, kurie yra specialiai sukurti įvertinus mažųjų dviratininkų patirtį, sugebėjimus. Daugiausiai dėmesio skiriame jų saugumui užtikrinti. Vaikiški dviračiai skirstomi pagal rėmo aukštį – šis dažniausiai nurodomas coliais, nuo 12 iki 24. Šie skaičiai proporcingai priskiriami vaikų amžiaus kategorijoms: nuo 2 iki 12 metų.

  • Mažiausiems (2–3 metų amžiaus) vaikams skirti dviratukai (12 colių skersmens ratais) yra stabilesni, storesniu rėmu, mažesnio skersmens ratais, storesnėmis padangomis, taip pat – su pagalbiniais ratukais. Rinktis galite iš kelių skirtingų spalvų.
  • Jau stabiliau besijaučiantiems ant dviračio, 4–6 metų vaikams siūlomas kiek platesnis dviračių asortimentas. Kataloge rasti galite tiek modernių, išskirtiniu dizainu pasižyminčių, tiek vintažinio stiliaus vaikiškų dviračių. Jų ratų skersmuo didesnis, tačiau yra galimybė rinktis dviratį su pagalbiniais ratukais.
  • Vaikiški dviračiai (20 colių skersmens ratais), skirti 5–8 metų vaikams, dizainu orientuojami į gebančius gerai važiuoti, išlaikyti pusiausvyrą. Prie šių dviračių nėra pagalbinių ratukų. Tokio dviračio ratai yra didesnio skersmens, jo bendras svoris – maždaug 10 kilogramų.
  • 7–12 metų amžiaus pradedantiems ir pažengusiems dviračių vairuotojams siūlome 24 colių skersmens ratais pasižyminčius dviračius. Aliuminio metalo lydinys dviračio rėmui suteikia daugiau tvirtumo. Tai į mėgavimosi dviračiais ateitį orientuotos transporto priemonės su keliomis pavaromis.

Vertėtų paminėti, kad vaikiškuose dviračiuose pavarų skaičius yra minimalus. Toks sprendimas priimamas siekiant užtikrinti mažųjų saugumą tol, kol jie įgaus pakankamai patirties. Didesnis pavarų skaičius būdingas sportiniams, hibridiniams ar kalnų dviračiams.

 

Kaip išrinkti tinkamą dviratį?

Atrasti tinkamą, tiek vaiko poreikius ir norus, tiek saugumo reikalavimus atitinkantį dviratį daugeliui neatrodo labai lengva. Juk vaikiški dviračiai gali labai skirtis tiek dizaino, tiek funkcionalumo atžvilgiu. Pateikiame kelis naudingus patarimus:

  • Jei svarstote, ar nenupirkus vaikui šiek tiek didesnio dviračio – juk mažieji dviratininkai greitai auga, – patariame atsisakyti šios minties. Ūgio neatitinkantis dviratis neįgudusiam vairuotojui sukels daug daugiau sunkumų. Toks sprendimas taip pat tai gerokai padidins riziką susižeisti.
  • Leiskite vaikui rinktis pačiam. Jei išrinkti vaikui dviratį atrodo pernelyg sudėtinga, tegul jis pats pasirenka spalvas ir dizainą. Taip galite užtikrinti, kad mažylis noriai mokysis važiuoti, mėgausis tuo.
  • Atsižvelkite į vaiko patirtį. Jeigu jis tik pradeda mokytis važiuoti, papildomi ratukai yra būtini. Geriausias būdas dviračio dydžio tinkamumui įvertinti – leisti vaikui ant jo atsisėsti. Juk net ir to paties amžiaus vaikų ūgis gali stipriai skirtis, o nuo jo priklauso dviračio pasirinkimas.

 

Vaikiški dviračiai – tai spalvinga ir daug nuotykių, prisiminimų dovanojanti vaikystės pramoga. Atsakingai ir tinkamai pasirinkus dviratį, jis gali tapti mėgstamiausiu, labiausiai branginamu vaiko turtu. Kilus klausimų ar sunkumų renkantis, parduotuvėse dirbantys konsultantai mielai padės atrasti tinkamiausią variantą. Pasirūpinkite smagia vaikyste lengvai!