Miesto dviračiai (ATB)

Sulankstomi ir elektriniai dviračiai priskiriami miesto dviračių tipui. Jie skirti važinėti miesto gatvėmis, kieta kelio danga arba tvirtu vieškeliu. Tokie dviračiai puikiai tinka lengvai įveikiamiems atstumams didmiesčiuose, riedant, pavyzdžiui, patogiai įrengtais dviračių takais. DviratisKROSS.lt parduotuvėje siūlome platų spalvų ir modelių pasirinkimą.

 

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Dviratis Le Grand Elille 1     Susipažinkite su mūsų elektros naujovėmis..
1390.00 EUR
Dviratis Goetze Tour 28 WH       Puikiai tinka tiek viešajam transpo..
377.00 EUR
Dviratis  elektrinis Goetze ALU DC1 28     Mėgaukitės važinėjimu el..
1197.00 EUR
Dviratis  elektrinis Goetze ALU DC1 28 Black     Mėgaukitės važinėj..
1197.00 EUR
  Dviratis Goetze  Eco 1 28 BK     Dviračiai Goetze Classic..
225.00 EUR
  Dviratis Goetze  Eco 1 28 Capuccino     Dviračiai Goetze ..
225.00 EUR
  Dviratis Goetze  Eco 1 28 Cream     Dviračiai Goetze Clas..
225.00 EUR
  Dviratis Goetze  Eco 1 28 Pistacija     Dviračiai Goetze ..
225.00 EUR
  Dviratis Goetze  Eco 1 28 WH     Dviračiai Goetze Classic..
225.00 EUR
  Dviratis Goetze Classic 3B Black     Dviračiai Goetze Classic ..
354.00 EUR
  Dviratis Goetze Classic 3B White     Dviračiai Goetze Classic ..
354.00 EUR
  Dviratis Goetze Classic 3B Krem     Dviračiai Goetze Classic i..
354.00 EUR
  Dviratis Goetze Classic 3B Pistacija     Dviračiai Goetze Clas..
324.00 EUR
  Dviratis Goetze Classic 3B White     Dviračiai Goetze Classic ..
324.00 EUR
  Dviratis Goetze Tour 28     Puikiai tinka tiek viešajam trans..
377.00 EUR

Pagrindinės miesto dviračių ypatybės

Miesto dviratis gana stipriai skiriasi nuo hibridinių ar kalnų dviračių.

  • Miestui skirti modeliai dažniausiai turi 26 arba 28 colių skersmens ratus, paminkštintą balnelį, kuris yra platesnis ir gerokai patogesnis nei kitų tipų dviračių.
  • Vienas didžiausių miesto dviračių privalumų – patogi sėdėsena. Kitaip nei sėdint ant kitų dviračių, minant miesto dviratį nereikia pasilenkti – sėdima beveik vertikaliai. Toks komfortas pasiekiamas dėl mažesnio atstumo tarp vairo ir balnelio.
  • Moteriški miesto dviračiai pasižymi žema apatine rėmo dalimi, labiau lenktomis formomis, tad lipant nereikia aukštai kelti kojos. Dviratį patogu minti ir vilkint suknelę ar sijoną. Prie šio tipo dviračių dėl platesnio, lenkto vairo dažnai tvirtinami krepšiai pirkiniams, veidrodėliai ir panašūs atributai.
  • Vyriško tipo miesto dviračiai pasižymi klasikiniu dizainu. Viršutinis jų rėmo vamzdis – horizontalus. Miesto dviračiai dažniausiai turi vieną pavarą ir kojinį stabdį.
  • Miesto dviratis taip pat turi ir purvasaugius, bagažinę, specialią apšvietimo sistemą, grandinės apsaugas.

Sulankstomieji, kaip ir elektriniai dviračiai dažniausiai turi 20 colių skersmens ratus. Jie yra mažesni, manevringesni, o dėl specialios konstrukcijos – ir kompaktiškesni. Prireikus tokį dviratį galima sutalpinti ir į automobilio bagažinę. Jis taip pat neužims daug vietos namuose ar darbe. Tokio dviračio svoris – apie 15–20 kilogramų. Jis itin mėgstamas dėl to, kad tinka įvairaus ūgio žmonėms – nuo 140 iki 195 cm.

Nors dažniausiai miesto dviratis teturi tik vieną pavarą, pastaruoju metu išpopuliarėjo modeliai, komplektuojami su stebulėmis, turinčiomis vidines pavarų perjungimo sistemas. Tokios stebulės gali turėti nuo 3 iki 9 pavarų. Rečiau pasitaiko hibridinės pavarų sistemos, kai vienoje stebulėje susiejamos ir vidinės, ir išorinės pavaros. Taip pat populiarūs miesto dviračiai su išorinėmis pavaromis, kurios suteikia dviračiui daugiau universalumo.

 

Miesto dviračiai – optimalus sprendimas aktyviems miestiečiams

Tiek miesto, tiek elektriniai dviračiai mėgstami dėl patogios, nevarginančios sėdėsenos, kojinių stabdžių ir plataus modelių, spalvų pasirinkimo. Gyvenantiems mieste, norintiems įveikti nedidelius atstumus miesto dviratis yra praktiškas, vertingas pasirinkimas.

 

Ieškote dviračio, kuriuo riedėdami galėtumėte kasdien pasiekti darbą, mėgautis parkais, bendravimu su draugais? Miesto, elektrinis ar sulankstomas dviratis leis pasiekti kiekvieną tikslą. Turite klausimų? Rašykite el. paštu, užpildykite užklausos formą svetainėje, skambinkite telefonu arba tiesiog atvykite į mūsų dviračių parduotuvę.