Pompos

Pompos

Pompos – vienos svarbiausių dviračių priežiūros priemonių. Jos yra skirtingų rūšių – pradedant nuo patogių, puikiai pritaikytų naudoti namuose, iki lengvų, kompaktiškų kelioninių. Prieš rinkdamiesi pompą atsiželkite į savo poreikius ir biudžetą. Taip pat išsiaiškinkite ir savo dviračio padangų ypatybes, pavyzdžiui, koks slėgis padangose turi būti palaikomas. Tuomet Dviratiskross.lt rasite sau tinkamiausią variantą patogiai ir greitai. Trumpai aptariame, kokių priemonių rasite šioje el. parduotuvėje.

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Pompa dviračiui KROSS MistralPagamintas iš lengvo CNC aliuminio lydinio. Tvirtinamas prie&..
29.90 EUR
Pompa dviračiui KROSS SKEIRON IIŠviesos pompa, pagaminta iš CNC apdirbto aliuminio, skirta a..
26.00 EUR
Pompa dviračiui KROSS STORMPerkamiausia ir populiariausia pompa dviračiui, ar automobiliui. ..
11.50 EUR
Pompa dviračiui KROSS TornadoMedžiaga: aliuminis 6063 Vožtuvas: visų rūšių Maksimalus ..
19.90 EUR
MėlynaBaltaJuoda
Pompa dviračiui Le Grand LGCPO000001Medžiaga: plastikas Vožtuvas: DV, F / V ir A / V Mak..
3.50 EUR
BaltaJuodaRuda
Pompa dviračiui Le Grand LGCPO000002Medžiaga: plienas Vožtuvas: D/ V ir A / V Maksimalus..
3.00 EUR
RožinėBaltaJuoda
Pompa dviračiui Le Grand LGCPO000003Medžiaga: Plastikas Vožtuvas: D/ V ir A / V Maksimal..
3.70 EUR

Pastatoma pompa

Šios pompos yra vienos populiariausių ir perkamiausių. Jos pasižymi stabiliu pagrindu, kurį pumpavimo metu galima prilaikyti koja. Pastatoma pompa turi patogią rankenėlę, kurią galite laikyti abiem rankomis. Mechanizmas leidžia greitai pripumpuoti dviratį. Beje, šios pompos yra tinkamos ir automobilių padangoms pripūsti.

 

Kelioninė pompa

Šios pompos yra itin lengvos ir mažos. Kelioninė pompa gali būti lengvai, saugiai pritvirtinama prie dviračio gertuvės laikiklio. Ji kompaktiškai sulankstoma, tad puikiai tilps kuprinėje. Tokia priemonė nepamainoma kelionėse, tačiau namuose tinkamesnė pastatoma pompa. Siekiant maksimalaus patogumo, kelioninės pompos dažniausiai gaminamos iš lengvo plastiko. Be to, ši pompa aptempta specialia gumele – taip lengviau pripūsti padangą. Mechanizmo viršus uždengtas vožtuvu – taip užtikrinama, jog kelionės metu čia nepateks dulkių ir drėgmės.

 

Pompa su slėgio matuokliu

Pompa, kurioje įtaisytas slėgio matuoklis, yra itin patogi – ji padeda į padangas nepripūsti per didelio kiekio oro (tai gali pakenkti dviračiui). Slėgio matuoklis gali būti įtaisytas tiek didesnėse, tiek mažesnėse pompose.  

 

„Dviratis KROSS“ – ieškantiems patikimų prekių

„Dviratis KROSS“ – dviračių ir jų aksesuarų, priežiūros priemonių el. parduotuvė, kuria galite pasikliauti. Čia pristatomos pompos pasižymi ne tik rūšių gausa, bet ir patikimumu, ilgaamžiškumu. Įmonės „Dviratis KROSS“ produkcija pasižymi itin plačiu asortimentu, todėl galite lengvai išsirinkti tiek važiavimo įpročius, lūkesčius atitinkantį dviratį, tiek jo aksesuarus, priežiūros priemones.

„Dviratis KROSS“ prekių galite įsigyti visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Jose asortimentą sudaro gaminiai, puikiai pritaikyti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų poreikiams. Pasiūla nuolat keičiama ir plečiama, tad Dviratiskross.lt ir fizinėse parduotuvėse visuomet galite įsigyti modernių, patogiai valdomų, patvarių priemonių.

 

Nesate tikri, kokios pompos ir kitos važiavimo dviračiu, jo valdymo, priežiūros komfortą, saugumą užtikrinančios priemonės tinka geriausiai? Atsakymą mielai pateiks tiek elektroninės, tiek fizinės parduotuvės konsultantai. Pasirūpinkite ypatingomis kelionėmis – išsirinkite reikiamos įrangos jau šiandien. Prekės Lietuvoje pristatomos vos per 2 darbo dienas!