Filtravimas

Pompos

Pompos dviračiams

Dviračio pompa – viena svarbiausių šios transporto priemonės priežiūros priemonių. Pompos yra skirtingų rūšių – pradedant nuo patogių, puikiai pritaikytų naudoti namuose, iki lengvų, kompaktiškų kelioninių. Prieš rinkdamiesi pompą atsiželkite į savo poreikius ir biudžetą. Taip pat išsiaiškinkite ir savo dviračio padangų ypatybes, pavyzdžiui, koks slėgis padangose turi būti palaikomas. Svarbu ir tai, kada ir kur šią priemonę naudosite dažniausiai. Tuomet Dviratiskross.lt rasite sau tinkamiausią variantą patogiai ir greitai. Trumpai aptariame, kokių priemonių rasite šioje el. parduotuvėje.

 

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rodyti:
Rikiuoti pagal:
  Pompa dviračiui KROSS HP 4.0     Pagaminta iš sustiprinto plas..
18.00 EUR
  Pompa dviračiui KROSS HPG 2.0 120 PSI     Pompa su ištraukiama..
16.00 EUR
Pompa dviračiui KROSS Matagi     Pagamintas iš lengvo aliuminio lydinio. ..
22.00 EUR
Pompa dviračiui KROSS Meses     Pagamintas iš lengvo 6063 aliuminio lydin..
26.90 EUR
Pompa dviračiui KROSS Mistral     Pagamintas iš lengvo CNC aliuminio lydi..
37.00 EUR
Pompa dviračiui KROSS Road Bora     Pagamintas iš lengvo CNC aliuminio ly..
36.00 EUR
  Pompa dviračiui KROSS STORM     Perkamiausia ir populiariausia..
19.00 EUR
Pompa dviračiui KROSS Tornado     Medžiaga: aliuminis 6063 Vožtuvas: vi..
28.69 EUR
Pompa dviračiui KROSS Tornado     Medžiaga: aliuminis 6063 Vožtuvas: vi..
28.89 EUR

Pastatomos pompos

Greičiausiai padangas pripūsite naudodami pastatomą pompą, nes ją galite tiesiog prispausti kojomis. Šios pompos taip pat turi plačias rankenas, kurias lengva suimti abiem rankomis, tad pripūsite padangas sparčiai ir išties lengvai, patogiai. Pagamintos iš tvirtos plastmasės ir aliuminio, jos yra pakankamai lengvos ir neužima daug vietos namuose ar automobilyje. Kai kurios pastatomos pompos turi ir specialų prietaisą – manometrą, kuris leis matyti, koks tikslus oro slėgis yra padangoje. Žinodami tokius duomenis galėsite visuomet ją pripūsti tiek, kiek reikia. Be to, naudodamiesi pastatoma pompa galite pripūsti ir automobilio padangas.

 

Kelioninės pompos

Dviračio pompa itin reikalinga, jei planuojate išvykti į ilgą kelionę. Tam skirtos itin mažos ir kompaktiškos pompos, kurias lengvai pritvirtinsite ant bagažinės ar specialiai tam skirtose vietose ant dviračio rėmo. Jeigu nenorite pompos laikyti ant dviračio, ją nesunkiai sutalpinsite kuprinėje ar netgi kišenėje. Kelioninės pompos pasižymi itin mažu svoriu ir ergonomiškumu. Žinoma, naudojantis jomis pripūsti padangą užtruks šiek tiek ilgiau. Tokios priemonės pajėgumų neužteks bekamerinių padangų užsandarinimui. Vis dėlto pagrindinę funkciją jos atliks – padės sugrįžti namo ištikus bėdai kelyje.

 

Specializuotos pompos su papildomomis funkcijomis

Įprasta dviračio pompa tinka ne viskam – orinių amortizatorių slėgiui reguliuoti yra skirtos specialios pompos. Išoriškai jos praktiškai niekuo nesiskiria nuo pompų, skirtų padangoms pūsti, tačiau jos visuomet turės manometrą, kad žinotumėte oro slėgį. Didžiausias skirtumas yra tas, kad orinėms šakėms ir amortizatoriams reikalingas žymiai didesnis slėgis, kurio neišgausite įprasta pompa. Pompos amortizatoriams būna nedidelės, lengvos ir ergonomiškos, turinčios lanksčią žarną patogiai prieigai ir naudojimui.

 

„Dviratis KROSS“ – ieškantiems patikimų prekių

„Dviratis KROSS“ – dviračių ir jų aksesuarų, priežiūros priemonių el. parduotuvė, kuria galite pasikliauti. Čia pristatomos pompos pasižymi ne tik rūšių gausa, bet ir patikimumu, ilgaamžiškumu. Įmonės „Dviratis KROSS“ produkcija pasižymi itin plačiu asortimentu, todėl galite lengvai išsirinkti tiek važiavimo įpročius, lūkesčius atitinkantį dviratį, tiek jo aksesuarus, priežiūros priemones.

Jei reikalinga patikima dviračio pompa, ją rasite tiek elektroninėje, tiek fizinėje parduotuvėje. Čia asortimentą sudaro gaminiai, puikiai pritaikyti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų poreikiams. Pasiūla nuolat keičiama ir plečiama, tad Dviratiskross.lt ir fizinėse parduotuvėse visuomet galite įsigyti modernių, patogiai valdomų, patvarių priemonių.

 

Nesate tikri, kokios pompos ir kitos važiavimo dviračiu, jo valdymo, priežiūros komfortą, saugumą užtikrinančios priemonės tinka geriausiai? Atsakymą mielai pateiks tiek elektroninės, tiek fizinės parduotuvės konsultantai. Pasirūpinkite ypatingomis kelionėmis – išsirinkite reikiamos įrangos jau šiandien. Prekės Lietuvoje pristatomos vos per 2 darbo dienas!